امروز یکشنبه 2 آذر 1393 - Sun 11 23 2014

آخرین زمان بروزرسانی 11:53:21

اخبار مهم :   

خبر خوان

فیس بوک

تیوتر

جدول رده بندی لیگ دسته دوم فوتبال کشور

  • مشاهده در قالب PDF

" جدول کامل دو گروه لیگ دسته دوم فوتبال باشگاهای کشور 94-93"

 

ليگ دسته دوم فوتبال کشور گروه A
تیم ها
بازيها برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل امتياز
1 آلومینیوم سازی اراک 6 5 1
0
10 3
7 16
2

کاسپین قزوین

7 3 2 2 8 3 5 11
3

آراد اصفهان

7 3 2
2 4 3 1 11
4

کارون خوزستان

6 2 3 1 6 5 1 9
5

خیبر لرستان

6 2
3 1 7 9 2- 9
6 صنعت ساری 6 1 2 3 4 6 2- 5
7

پرسپولیس گناوه

6 1 2 3 6 9 3- 5
8

ملی پوشان تبریز

6 1 2 3 6 9 3- 5
9

شهداي شهركرد

6 1 1 4 2 7 5-
4
10 البدر (حذف) - - - - - - - -

 

ليگ دسته دوم فوتبال کشور گروه B
تیم ها
بازيها برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل امتياز
1

پارس جم

7 4 2 1 11 6 5 14
2

پیام وحدت مشهد

7 3 4 0 7 4 3 13
3

صنعت نفت آبادان

7 3 2 2 10 8 2 11
4

بعثت کرمانشاه

7 2 4 1 5 5 0 10
5

هامون سازه زاهدان

7 2
3 2 8 4 4 9
6

نسل ابومسلم مشهد

7 2 3 2 5 6 1- 9
7
وحدت قم 7 1 4 2 6 7 1- 7
8

ماشین سازی تبریز

7 1 4 2 8 10 2- 7
9

ملی حفاری اهواز

7 0 5 2
4 6 2-
5
10

منطقه آزاد کیش

7 0
3 4 4 10 6-
3

 

ليگ دسته دوم فوتبال کشور گروه C
تیم ها
بازيها برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل امتياز
1
ایرانجوان خورموج
7 3 3 1 9 6 3
12
2
خلخال دشت 6 3 2 1 8 5 3 11
3
استقلال آبی ب تهران 7 2 4 1 9 7 2 10
4
شهرداری کامیاران 6 3 1 2 9 10 1- 10
5
نفت امیدیه 6 2
3 1 8 7 1 9
6
کارگر بنه گز 6 2 2 2 6 5 1 8
7
تربیت ایلام 6
2
1
3
6
7
1-
7
8
شهرداری ارومیه 6 2 1 3 5 7 2-
7
9
دنا یاسوج 6 0 1 5 1 7 6-
1
10

پرسپولیس شمال (حذف)

-
-
-
-
-
-
-
-

 

ليگ دسته دوم فوتبال کشور گروه D
تیم ها
بازيها برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل امتياز
1
خونه به خونه بابل
6 5 1 0 9 3 6 16
2
بهمن شیراز 6 4 0 2 8 6 2 12
3
شهرداری زنجان 6 3 2 1 9 7 2 11
4

سپید رود رشت

6 3 1 2 11 6 5 10
5

هف سمنان

6 3 0 3 9 9 0 9
6

الوند همدان

7 1 3 3
5 7 2- 6
7

شهدای جویبار

7 1 2 4 6 9 3- 5
8

شهرداری دزفول

6 1 2 3 5 11 6- 5
9

گرند بجنورد

6 1 1 3 4 8 4- 4
10

گهر درود (حذف)

-
-
-
-
-
-
-
-

 

 

 

 

 

تیم ها

 

 

 

 

 

 

برنامه هفته اول دوشنبه 14 مهر ماه
شهرستان اندیمشک - شهداي شهركرد چهارمحال بختیاری
هامون سازه زاهدان 2 - 0 بعثت کرمانشاه
پیام وحدت مشهد 1 - 1 نسل ابومسلم مشهد
گرند بجنورد - گهردورود
آذرخودرو نوین قم 1 - 1 ملی حفاری اهواز 
آلومینیوم سازی اراک 2 - 1 کارون اهواز
خيبرخرم آباد 2 - 1 آراد اصفهان
شهرداری یاسوج 3 - 0 پرسپولیس شمال مازندران ( عدم حضور پرسپولیس )
استقلال آبی ب تهران 5 - 3 پیروزی کامیاران
الوند همدان 0 - 0 شهرداری جویبار
بهمن شیراز 3 - 2 هف سمنان
شهرداری زنجان 0 - 0 سپیدرود رشت
خلخال اردبیل 3 - 1 شهرداری ارومیه
ایرانجوان خورموج 1 - 2 کارگربنه گزبوشهر
پرسپولیس گناوه 1 - 3 کاسپین قزوین
پارس جم 1 - 1 منطقه آزاد کیش
تربیت ایلام 2 - 1 نفت امیدیه
ملی پوشان تبریز 2  – 1 صنعت ساری
شهرداری دزفول 1 - 2 خونه به خونه مازندران
ماشین سازی تبریز 2 - 2 صنعت نوین آبادان

هفته دوم ؛ یکشنبه 20 مهر ماه
صنعت ساری- شهرستان اندیمشک
منطقه آزاد کیش- پیام وحدت مشهد
این دیدارها ساعت 15 و 15 دقیقه آغاز می شود.
کاسپین قزوین- کارون اهواز
سپیدرود رشت- خونه به خونه مازندران
کارگربنه گز بوشهر- استقلال آبی ب تهران
این دیدارها ساعت 15 و 30 دقیقه آغاز می شود.
بعثت کرمانشاه- صنعت نوین آبادان
گهردورود- بهمن شیراز
سه شنبه 22 مهرماه
نسل ابومسلم مشهد - هامون سازه زاهدان
این دیدارها ساعت 15 و 45 دقیقه آغاز می شود.
شهرداری بیرجند- ماشین سازی تبریز
آراد اصفهان - پرسپولیس گناوه
شهرداری جویبار- گرند بجنورد
هف سمنان- شهرداری زنجان
این دیدارها ساعت 15 و 15 دقیقه آغاز می شود.
شهداي شهركرد چهارمحال بختیاری- خيبرخرم آباد
پیروزی کامیاران- پرسپولیس شمال مازندران
شهرداری ارومیه- ایرانجوان خورموج بوشهر
نفت امیدیه- خلخال دشت اردبیل
الوند همدان- شهرداری دزفول
ملی حفاری اهواز- گاز فجر جم
تربیت ایلام- شهرداری یاسوج
مس سونگون ( ملی پوشان)- آلومینیوم سازی اراک
این دیدارها ساعت 15 و 45 دقیقه آغاز می شود. 
هفته سوم 29 مهرماه
هامون سازه زاهدان- منطقه ـآزاد کیش
پرسپولیس شمال مازندران- کارگربنه گز بوشهر
گرند بجنورد- الوند همدان
این دیدارها ساعت 15 آغاز می شود.
شهرستان اندیمشک -مس سونگون( ملی پوشان)
شهرداری یاسوج- پیروزی کامیاران
ایرانجوان خورموج- نفت امیدیه
پرسپولیس گناوه- شهداي شهركرد چهارمحال بختیاری
گاز فجر جم- شهرداری بیرجند
خلخال دشت اردبیل- تربیت ایلام
این دیدارها ساعت 15 و 15 دقیقه آغاز می شود.
شهرداری دزفول- سپیدرود رشت
صنعت نوین آبادان- نسل ابومسلم مشهد
شهرداری زنجان- گهر دورود
این دیدارها ساعت 15 و 30 دقیقه آغاز می شود.
چهاشنبه 30 مهر ماه
پیام وحدت مشهد- ملی حفاری اهواز
خونه به خونه مازنداران – هف سمنان
آلومینیوم سازی اراک- کاسپین قزوین
استقلال آبی ب تهران- شهرداری ارومیه
بهمن شیراز- شهرداری جویبار
این دیدارها ساعت 15 و 15 دقیقه آغاز می شود.
خيبرخرم آباد - صنعت ساری
کارون اهواز— آراد اصفهان
ماشین سازی تبریز- بعثت کرمانشاه
این دیدارها ساعت 15 و 30 دقیقه آغاز می شود.
هفته چهارم دوشنبه 5 آبان
صنعت ساری- پرسپولیس گناوه
نسل ابومسلم مشهد - بعثت کرمانشاه
شهرداری بیرجند- پیام وحدت مشهد
گرند بجنورد- شهرداری دزفول
شهرداری جویبار- شهرداری زنجان
هف سمنان- سپیدرود رشت
شهداي شهركرد چهارمحال بختیاری- کارون اهواز
منطقه آزاد کیش- صنعت نوین آبادان
شهرستان اندیمشک - آلومینیوم سازی اراک
آراد اصفهان - کاسپین قزوین
این دیدارها ساعت 15 آغاز می شود
الوند همدان- بهمن شیراز
خلخال دشت اردبیل- شهرداری یاسوج
کارگر بنه گز بوشهر- پیروزی کامیاران
گاز فجر جم- ماشین سازی تبریز
این دیدارها ساعت 15 و 15 دقیقه آغاز می شود.
ملی حفاری اهواز- هامون سازه زاهدان
تربیت ایلام- ایرانجوان خورموج
شهرداری ارومیه- پرسپولیس شمال مازنداران
مس سونگون- خيبرخرم آباد
نفت امیدیه- استقلال آبی ب تهران
گهر دورود- خونه به خونه مازندران
این دیدارها ساعت 15 و 30 دقیقه اغاز می شود.

 

 

 

 

***************************************************************************************************************************

" جدول کامل دو گروه لیگ دسته دوم فوتبال باشگاهای کشور 92-93"

 

جدول کامل گروه یک لیگ دسته دوم فوتبال باشگاهای کشور
ليگ دسته دوم فوتبال کشور گروه الف بازيها برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل امتياز
1 شهرداری اردبیل 21 13 6 2 30 13 17 45
2 فولاد نوین اهواز 21 12 5 4 31 14 17 41
3 نفت نوین آبادان 21 10 5 6 28 20 8 34
4 صنعت ساری 22 7 9 6 26 25 1 30
5 مس سونگون ورزقان 20 7 8 5 31 24 7 29
6 شهرداری جویبار 21 7 8 6 23 17 6 29
7 خلخال دشت خلخال 21 6 10 5 17 15 2 28
8 کارگر بنه گز 21 7 7 7 22 28 6- 28
9 شهرداری دزفول 19 5 8 6 23 21 2 23
10 شهرداری لنگرود 21 5 7 9 31 39 8- 22
11 ماشین سازی تبریز 21 5 4 12 21 27 6- 19
12 برق شیراز 21 3 7 11 9 20 11- 16
13 سامسونگ کرمان 21 3 7 11 14 42 28- 16
14 شاهین بوشهر( انصراف) - - - - - - - -

 

 

جدول کامل گروه دوم لیگ دسته دوم فوتبال باشگاهای کشور
ليگ دسته دوم فوتبال کشور گروه ب بازيها برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل امتياز
1

اتکا گلستان

23 15 3 5 32 8 24 48
2

شهرداری تبریز

23 13 4 6 29 12 17 43
3 ملی حفاری اهواز 23 12 6 5 29 18 11 42
4

نفت امیدیه

23 12 6 5 23 15 8 42
5

کاسپین قزوین

23 10 7 6 26 13 13 37
6

بهمن شیراز

23 10 7 6 20 14 6 37
7

پیام وحدت مشهد

23 9 5 9 27 24 3 32
8 گاز فجر جم بوشهر 23 9 5 9 24 22 2 32
9 کارون خوزستان 23 5 15 3 23 18 5 29
10

پرسپولیس گناوه

23 6 7 10 18 27 9-
25
11

سپیدرود رشت

23 5 9 9 26 33 7- 24
12

پیام صنعت آمل

23 6 6 11 16 25 9- 24
13

شهرداری اراک

23 3 9 12 14 29 15- 18
14 میناب طیور هرمزگان ( انصراف) 23 1 2 20 6 55 49- 5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برنامه و نتایج كامل ليگ دسته دوم در فصل 92 - 93

 

هفته اول -  3 مهرماه

صنعت ساری 1 - 1 شهرداری اردبیل
کارگر بنه گز بوشهر 1 - 1 شهرداری لنگرود
برق شیراز - شاهین بوشهر ( برگزار نشد )
فولاد نوین اهواز 3 – 1 صنعت نفت نوین آبادان
ماشین سازی تبریز 1- 0 شهرداری دزفول

پیام صنعت آمل 1 - 0 اتکا گلستان
گاز فجر جم بوشهر 0 – 2 بهمن شیراز
سپیدرود رشت - پرسپولیس گناوه ( برگزار نشد )
نفت امیدیه 0 – 0 ملی حفاری ایران (هرمزگان)
میناب طیور هرمزگان 0 - 1 کاسپین قزوین

چهارشنبه 92/7/17– ساعت 15:15

پیام وحدت مشهد – شهرداری اراک ( برگزار نشد )

کارون خوزستان – شهرداری تبریز ( برگزار نشد )

شهرداری جویبار – هوردادرایان کرمان  –( برگزار نشد )

خلخال دشت اردبیل – مس سونگون ورزقان ( برگزار نشد )

برق شیراز - شاهین بوشهر ( برگزار نشد )

 

 


 

هفته دوم

شهرداری جویبار - صنعت ساری ( لغو شد )
شهرداری لنگرود 1 - 1 شهرداری اردبیل
هوردادرایان کرمان 1 – 0 برق شیراز
صنعت نفت نوین آبادان 2 - 1 کارگر بنه گز بوشهر
شاهین بوشهر - خلخال دشت اردبیل ( لغو شد )
شهرداری دزفول 0 -0  فولاد نوین اهواز
ماشین سازی تبریز 1 - 3 مس سونگون

پیام وحدت مشهد - پیام صنعت آمل ( لغو شد )
بهمن شیراز 0 - 0 اتکا گلستان
شهرداری اراک 0 – 0 سپیدرود رشت
ملی حفاری ایران (هرمزگان) 3 - 2 گاز فجر جم بوشهر
پرسپولیس گناوه - کارون خوزستان  ( لغو شد )
کاسپین قزوین 1 - 0 نفت امیدیه
شهرداری تبریز 3 - 0 میناب طیور هرمزگان ( میناب طیور حاضر نشد )

 


 

هفته سوم

صنعت ساری 2 - شهرداری لنگرود 2

پیام صنعت آمل 2- بهمن شیراز صفر

اتکا گلستان 2- ملی حفاری اهواز صفر

کارون خوزستان صفر - شهرداری اراک صفر

میناب طیور هرمزگان 1 - پرسپولیس گناوه 1

برق شیراز- شهرداری جویبار ( برگزار نشد )

خلخال دشت اردبیل 1 -  دادیان کرمان 1

سپید رود رشت صفر - پیام وحدت مشهد صفر

شهرداری اردبیل 1- صنعت نفت نوین آبادان صفر

کارگر بنه گز بوشهر 1 - 1 شهرداری دزفول

گاز فجر جم بوشهر صفر - کاسپین قزوین صفر

نفت امیدیه 2 - شهرداری تبریز صفر

ماشین سازی تبریز- شاهین بوشهر ( لغو شد)

فولاد نوین اهواز 2 - 0 مس سونگون ورزقان

 

 


برنامه رقابتهای معوقه هفته های اول، دوم ، سوم و پنجم

 

برنامه دیدارهای معوقه به شرح زیر است:

سه شنبه،  7/8/92-معوقه هفته اول

خلخال دشت اردبیل 3 - 2 مس سونگون ورزقان

سپیدرود رشت 1 - 0 پرسپولیس گناوه

چهارشنبه 8/8/92-معوقه هفته اول

پیام وحدت خراسان 2 - 0 شهرداری اراک

 

چهارشنبه 8/8/92-معوقه هفته دوم-ساعت 14:30

هورداد رایان کرمان 1 - 0 برق شیراز

 

پنجشنبه 9/8/92-معوقه هفته دوم-ساعت 14:15

شهرداری جویبار 1 - 1 صنعت ساری

 

 

 

 


هفته چهارم

 

شهرداری دزفول 2 - 2 شهرداری اردبیل
کاسپین قزوین 0 - 1 اتکا گلستان
شهرداری تبریز 2 - 0 گاز فجر جم بوشهر
ملی حفاری اهواز 2 - 0 بهمن شیراز
صنعت نفت نوین آبادان 4 - 2 شهرداری لنگرود
شهرداری جویبار 0 - 0 خلخال دشت اردبیل
پیام وحدت مشهد 0 - 0 کارون خوزستان
مس سونگون ورزقان 3- 1 کارگر بنه گز بوشهر
سپید رود رشت 1 - 2 پیام صنعت آمل
برق شیراز 1 - 0 صنعت ساری
شهرداری اراک 2 - 1 میناب طیور هرمزگان
پرسپولیس گناوه 0 - 1 نفت امیدیه
هورداد رایان کرمان 0 - 3 ماشین سازی تبریز


 

هفته پنجم اتگا گرگان 1 - 0 شهرداری تبریز پیام صنعت آمل 0 - 1 ملی حفاری اهواز ماشین سازی تبریز 0 - 0 شهرداری جویبار فولاد نوین اهواز 3 - 1 هوردادرایان کرمان بهمن شیراز 0 - 0 کاسپین قزوین صنعت ساری 3 - 1 صنعت نفت نوین آبادان شهرداری اردبیل 1 - 0 مس سونگون ورزقان میناب طیور هرمزگان 2 - 4 پیام وحدت مشهد خلخال دشت اردبیل 1- 0 برق شیراز گاز فجر جم بوشهر 1 - 1 پرسپولیس گناوه نفت امیدیه 1 - 1 شهرداری اراک کارون خوزستان 1 - 1 سپیدرود رشت
شهرداری لنگرود-شهرداری دزفول-به دلیل برگزاری مسباقات جام حذفی در تاریخ 17/8/92 و حضور تیم شهرداری دزفول در این مرحله این دیدار در تاریخ 6/9/92 برگزار می شود.


هفته ششم یکشنبه26/8/92 شهرداری جویبار 2 - 1 فولاد نوین اهواز مس سونگون ورزقان 1 - 1 شهرداری لنگرود

برق شیراز 1 - 0 ماشین سازی تبریز

شهرداری اراک 0 - 2 گاز فجر جم بوشهر هورداد رایان کرمان 1 - 1 کارگر بنه گز بوشهر شهرداری دزفول 3 - 1 صنعت نفت نوین آبادان پرسپولیس گناوه 1 - 0 اتکا گلستان خلخال دشت حلخال 0 - 0 صنعت ساری

کاسپین قزوین 2 - 0 ملی حفاری اهواز

سپیدرود رشت 2 - 0 میناب طیور هرمزگان

شهرداری تبریز 2 - 0 بهمن شیراز

 

دوشنبه 27/8/92

 

پیام وحدت مشهد 0 - 1 نفت امیدیه کارون اهواز 2 - 0 پیام صنعت آمل



هفته هفتم: صنعت ساری 1 - 0 شهرداری دزفول
بهمن شیراز 1 - 0 پرسپولیس گناوه   ماشین سازی تبریز 2 - 2 خلخال دشت اردبیل شهرداری اردبیل 2 - 0 هورداد رایان کرمان فولادنوین اهواز 2 - 1 برق شیراز گاز بنه گز بوشهر 2 - 4 شهرداری جویبار شنبه 2 آذر 1392 پیام صنعت آمل 0 - 0 کاسپین قزوین
میناب طیور هرمزگان 0- 0 کارون اهواز گاز فجر جم بوشهر 1 - 0 پیام وحدت مشهد
صنعت نفت نوین آبادان 0 - 0 مس سونگون ورزقان یکشنبه 3 آذر 1392 اتکا گلستان 3 - 0 شهرداری اراک
ملی حفاری اهواز 1 - 0 شهرداری تبریز
نفت امیدیه 1 - 1 سپیدرود رشت


هفته هشتم:

دوشنبه 11 آذر 1392 شهرداری جویبار 2 - 1 شهرداری اردبیل  هورداد رایان كرمان 1 - 0 شهردای لنگرود سپیدرود رشت 0-1 گاز فجر جم بوشهر شهرداری اراک 0 - 0 بهمن شیراز
ماشین سازی تبریز 0 - 1 صنعت ساری
شهرداری تبریز 0 - 0 كاسپین قزوین  برق شیراز 0 - 1 كارگر بنه گز بوشهر سه شنبه 12 آذر 1392 پیام وحدت مشهد 2 - 1 اتکا گلستان

خلخال دشت خلخال 1 - 1 فولاد نوین اهواز
میناب طیور هرمزگان 2 - 0 پیام صنعت آمل

مس سونگون ورزقان 2 - 2 شهرداری دزفول  کارون اهواز 1 - 1 نفت امیدیه

پرسپولیس گناوه 2 - 2 ملی حفاری اهواز

 


 

نتایج هفته نهم: یکشنبه 17 آذر 1392 اتکا گلستان 3 - 0 سپیدرود رشت ( عدم حضور سپید رود )
بهمن شیراز 0 - 1 پیام وحدت مشهد   شهرداری لنگرود 0 - 0 شهرداری جویبار
کاسپین قزوین-پرسپولیس گناوه ( به دليل حضور كاسپين قزوين در جام حذفي به تعويق افتاد ) شهرداری اردبیل 0 - 0 برق شیراز   فولادنوین اهواز-ماشین سازی تبریز ( برگزار نشد )
کارگر بنه گز بوشهر 1 - 0 خلخال دشت خلخال
صنعت نفت نوین آبادان 1- 1 هورداد رایان کرمان نفت امیدیه 2 - 0 میناب طیور هرمزگان ملی حفاری اهواز 3 - 2 شهرداری اراک گاز فجر جم بوشهر 2-  2 کارون اهواز دوشنبه
صنعت ساری 3- 2 مس سونگون ورزقان پیام صنعت آمل  0- 1 شهرداری تبریز



نتایج هفته دهم:

شنبه 23 آذر

شهرداری جویبار 0 - 0 صنعت نفت نوین آبادان

برق شیراز 0 - 0 شهرداری لنگرود

نفت امیدیه  1 - 0 پیام صنعت آمل

کارون اهواز 0 - 0 اتکای گلستان

فولاد نوین اهواز 0 - 0 صنعت ساری

 

یکشنبه 24 آذر

هوردادیاران کرمان 0 - 4 شهرداری دزفول

میناب طیور هرمزگان 0 - 1 گاز فجر جم بوشهر

شهرداری اراک 1 - 1 کاسپین قزوین

پیام وحدت مشهد 1 - 0 ملی حفاری اهواز

سپیدرود رشت 1 - 1 بهمن شیراز

پرسپولیس گناوه 0 - 0 شهرداری تبریز

 

پنجشنبه 5/10/92

ماشین‌سازی تبریز- کارگر بنه گز بوشهر

خلخال دشت خلخال-  شهرداری اردبیل

 


 

هفته یازدهم

جمعه 29 آذر ساعت 14 و 15 دقیقه

صنعت نفت نوین آبادان 3 - 0 برق شیراز ( عدم حضور برق )

 

شنبه 30آذر

مس سنگون ورزقان 4 - 2 سامسونگ کرمان

شهرداری اردبیل 1 - 0 ماشین‌سازی تبریز

شهرداری لنگرود 0 - 1 خلخال دشت خلخال

پیام صنعت آمل 2 - 0 پرسپولیس گناوه

اتکای گلستان 3 - 0 میناب طیور هرمزگان

کاسپین قزوین 1 - 2 پیام وحدت مشهد

بهمن شیراز 0 - 0 کارون اهواز

کارگربنه‌گز بوشهر 1 - 3 فولادنوین اهواز

شهرداری دزفول 2 - 2 شهرداری جویبار

گاز فجر جم بوشهر 3 - 0 نفت امیدیه

ملی‌حفاری اهواز 1 - 0 سپیدرود رشت

یکشنبه 1 دی

شهرداری تبریز 1 - 0 شهرداری اراک


 

هفته دوازدهم، شنبه 21 ديماه

شهرداري جويبار 0 - 0 مس سونگون ورزقان
ماشين‌سازي تبريز 5 - 0 شهرداري لنگرود
برق شيراز 0 - 0 شهرداري دزفول
خلخال دشت خلخال 1 - 2 صنعت نوين آبادان
شهرداري اراک 1 - 2  پرسپوليس گناوه
پيام وحدت مشهد 1- 2 استقلال شهرداري تبريز
ميناب‌ طيور هرمزگان 0 - 1 بهمن شيراز
سپيدرود رشت 1 - 3 کاسپين قزوين
کارگر بنه گز بوشهر 1 - 0 صنعت‌سازي
فولادنوين اهواز 1 - 0 شهرداري اردبيل
گاز فجر جم بوشهر 1 - 2 پيام صنعت آمل
نفت اميديه 1 - 0 اتکا گلستان
کارون اهواز 2 - 2 ملي حفاري اهواز

 


 

هفته سیزدهم

جمعه 27 آذر

شهرداری اردبیل 2 - 1 کارگر بنه گز بوشهر

پیام صنعت آمل 0 - 1 شهرداری اراک

اتکا گلستان 1 - 0 گاز فجر جم بوشهر

شهرداری لنگرود 3 - 3 فولاد نوین اهواز

شهرداری دزفول 1 - 1 خلخال دشت خلخال

پرسپولیس گناوه 1- 0 پیام وحدت مشهد

صنعت ساری 3 - 0 هوردادرایان کرمان

ملی حفاری اهواز 3 - 0 میناب طیور هرمزگان

شهرداری تبریز 3 - 2 سپید رود رشت

بهمن شیراز 1 - 0 نفت امیدیه

کاسپین قزوین 1 - 1 کارون اهواز

شنبه 28 دیماه

مس سونگون ورزقان 2 - 1 برق شیراز

یکشنبه 29 دی

نفت نوین آبادان 3-2 ماشین سازی


 

هفته چهاردهم

پنجشنبه 10 بهمن

صنعت‌ساری 1 - 1 شهرداری جویبار

برق شیراز 1 - 1 هورداد رایان کرکان

پیام صنعت آمل 1 - 1 پیام وحدت مشهد

اتکای گلستان 3 - 0 بهمن شیراز

شهرداری اردبیل 3 - 1 شهرداری لنگرود

ماشین‌سازی تبریز 1 - 3 مس سونگون ورزقان

سپیدرود رشت - شهرداری اراک

کارگر بنه گز بوشهر 1 - 0 صنعت‌نفت نوین آبادان

فولاد نوین اهواز 1- 0 شهرداری دزفول

گاز فجر جم بوشهر 0 - 0 ملی حفاری اهواز

کارون اهواز 3 - 0 پرسپولیس گناوه

نفت امیدیه - کاسپین قزوین

میناب‌طیور هرمزگان - شهرداری تبریز ( برگزار نشد )


هفته پانزدهم

پنجشنبه 10 بهمن

صنعت‌ساری 1 - 1 شهرداری جویبار

برق شیراز 1 - 1 هورداد رایان کرکان

پیام صنعت آمل 1 - 1 پیام وحدت مشهد

اتکا گلستان 3 - 0 بهمن شیراز

شهرداری اردبیل 3 - 1 شهرداری لنگرود

ماشین‌سازی تبریز 1 - 3 مس سونگون ورزقان

سپیدرود رشت 2 - 0 شهرداری اراک

کارگر بنه گز بوشهر 1 - 0 صنعت‌نفت نوین آبادان

فولاد نوین اهواز 1- 0 شهرداری دزفول

گاز فجر جم بوشهر 0 - 0 ملی حفاری اهواز

کارون اهواز 3 - 0 پرسپولیس گناوه

نفت امیدیه 0 - 1 کاسپین قزوین

میناب‌طیور هرمزگان - شهرداری تبریز ( برگزار نشد )


هفته شانزدهم

 

چهارشنبه 16 بهمن

شهرداری جویبار-برق شیراز، ورزشگاه سراج‌کلا جویبار، بهمن شیراز پیام صنعت عامل ورزشگاه دستغیب شیراز

پیام وحدت مشهد-سپیدرود رشت، ورزشگاه تختی مشهد

شهرداری اراک-کارون اهواز، ورزشگاه 5مرداد اراک

کاسپین قزوین، گاز فجر جم بوشهر، ورزشگاه سردار آزادگان قزوین

هورداد رایان کرمان-خلخال دشت اردبیل، ورزشگاه شهرداری کرمان

این دیدارها ساعت 14 آغاز می‌شود

شهرداری لنگرود-صنعت ساری، ورزشگاه شهدای لنگرود

مس سونگون ورزقان-فولاد نوین اهواز، ورزشگاه تختی تبریز

این دیدارها ساعت 14 و 15 دقیقه آغاز می‌شود

صنعت نوین آبادان-شهرداری اردبیل، ورزشگاه پیروز آبادان

شهرداری دزفول-کارگربنه گز بوشهر، ورزشگاه مجدیان اهواز

ملی‌حفاری اهواز-اتکای گلستان، ورزشگاه اختصاصی نفت اهواز

پرسپولیس گناوه-میناب طیور هرمزگان، ورزشگاه سراجی گناوه

پنجشنبه 17 بهمن ماه

شهرداری تبریز- نفت امیدیه، ساعت 14 و 15 دقیقه ورزشگاه اختصاصی تبریز


 

هفته هفدهم

چهارشنبه 23 بهمن ماه

صنعت‌سازی-برق شیراز، ورزشگاه شهدای ساری

پیام صنعت آمل-سپیدرود رشت، ورزشگاه کارگران آمل

بهمن شیراز-ملی‌حفاری اهواز،‌ ورزشگاه دستغیب شیراز

اتکای گلستان-کاسپین قزوین، ورزشگاه شهدای گرگان

میناب طیور هرمزگان-شهرداری اراک، ورزشگاه شهرداری میناب

این دیدارها ساعت 14 آغاز می‌شود

شهرداری لنگرود-صنعت نفت‌نوین آبادان، ورزشگاه شهدای لنگرود

خلخال رشت اردبیل-شهرداری جویبار، ورزشگاه تختی خلخال

شهرداری اردبیل-شهرداری دزفول، ورزشگاه علی دایی اردبیل

ماشین‌سازی تبریز-هورداد رایان کرمان، ورزشگاه تختی تبریز

این دیدارها ساعت 14 و 15 دقیقه آغا زمی‌شود

کارگر بنه گز بوشهر-مس سونگون ورزقان، ورزشگاه شهدای اهواز

کارون اهواز - پیام وحدت مشهد، ورزشگاه تختی اهواز

گاز فجر جم بوشهر-شهرداری تبریز، ورزشگاه تختی جم

نفت امیدیه-پرسپولیس گناوه، ورزشگاه نفت یک امیدیه

این دیدارها 14 و 30 دقیقه آغاز می‌شود.


 

هفته هجدهم

چهارشنبه 30 بهمن ماه

پیام وحدت مشهد-میناب طیور هرمزگان، ورزشگاه تختی مشهد ساعت 14

برق شیراز -خلخال دشت اردبیل، ورزشگاه اختصاصی برق شیراز

شهرداری جویبار-ماشین‌سازی تبریز، ورزشگاه سراج‌کلای جویبار

هورداد رایان کرمان-فولاد نوین اهواز،‌ورزشگاه شهرداری کرمان

کاسپین قزوین - بهمن شیراز، ورزشگاه سردار آزادگان قزوین

شهرداری اراک- نفت امیدیه، ورزشگاه 5 مرداد اراک

این دیدارها ساعت 14 و 15 دقیقه آغاز می‌شود

مس سونگون ورزقان-شهرداری اردبیل، ورزشگاه تختی تبریز

سپید رود رشت-کارون اهواز ورزشگاه سردار جنگل رشت

شهرداری تبریز-اتکا گلستان، ورزشگاه اختصاصی شهرداری تبریز

این دیدارها ساعت 14 و 30 دقیقه آغاز می‌شود

صنعت نفت نوین آبادان-صنعت ساری، ورزشگاه پیروز آبادان

شهرداری دزفول-شهرداری لنگرود، ورزشگاه مجدیان دزفول

ملی‌حفاری اهواز-پیام صنعت آمل، ورزشگاه اختصاصی نفت اهواز

پرسپولیس گناوه-گاز فجر بوشهر ورزشگاه سراجی گناوه

این دیدارها ساعت 14و 45 دقیقه برگزار می‌شود

 


هفته نوزدهم

سه‌شنبه 6 اسفند

اتکای گلستان-پرسپولیس گناوه، ورزشگاه شهدای گرگان ساعت 14

صنعت ساری-خلخال دشت اردبیل، ورزشگاه شهدای ساری

پیام صنعت آمل-کارون اهواز ، ورزشگاه کارگران آمل

میناب طیور هرمزگان-سپید رود رشت، ورزشگاه شهرداری میناب

بهمن شیراز-شهرداری تبریز، ورزشگاه دستغیب شیراز

این دیدارها ساعت 14 و 15 دقیقه آغاز می‌شود

ماشین‌سازی تبریز-برق شیراز، ورزشگاه تختی تبریز

شهرداری لنگرود -مس سونگون ورزقان، ورزشگاه شهدای لنگرود

این دیدارها ساعت 14و 30 دقیقه آغاز می‌شود

صنعت نوین آبادان -شهرداری دزفول، ورزشگاه پیروز آبادان

فولاد نوین اهواز -شهرداری جویبار، ورزشگاه اختصاصی فولاد اهواز

کارگر بنه گز بوشهر-هوردادرایان کرمان، ورزشگاه شهدای تنگستان

ملی‌حفاری اهواز-کاسپین قزوین، ورزشگاه اختصاصی نفت اهواز

نفت امیدیه-پیام وحدت مشهد، ورزشگاه نفت یک امیدیه

گاز فجر جم بوشهر-شهرداری اراک، ورزشگاه تختی جم

این دیدارها ساعت 14 و 45 دقیقه آغاز می‌شود


 

هفته بیستم

دوشنبه 12 اسفند ماه

پیام وحدت مشهد-گاز فجر جم بوشهر، ورزشگاه تختی مشهد، ساعت 14

برق شیراز-فولاد نوین اهواز، ورزشگاه اختصاصی برق شیراز

شهرداری جویبار، کارگر بنه گز بوشهر، ورزشگاه سراج کلا جویبار

هورداد رایان کرمان-شهرداری اردبیل، ورزشگاه شهرداری کرمان

کاسپین قزوین-پیام صنعت آمل، ورزشگاه سردار آزادگان قزوین

سپیدرود رشت-نفت امیدیه، ورزشگاه سردار جنگل رشت

شهرداری اراک-اتکا گلستان، ورزشگاه 5 مرداد اراک

این دیدارها ساعت 14 و 30 دقیقه آغاز می‌شود

خلخال دشت اردبیل-ماشین‌سازی تبریز، ورزشگاه تختی خلخال

مس سونگون ورزقان-صنعت نفت نوین آبادان، ورزشگاه تختی تبریز

شهرداری تبریز-ملی‌حفاری اهواز، ورزشگاه اختصاصی شهرداری تبریز

این دیدارها ساعت 14 و 45 دقیقه آغاز می‌شود

شهرداری دزفول-صنعت ساری ورزشگاه مجدیان دزفول

کارون اهواز-میناب‌طیور هرمزگان، ورزشگاه تختی اهواز

پرسپولیس گناوه-بهمن شیراز، ورزشگاه سراجی گناوه

این دیدارها ساعت 15 آغاز می‌شود.


به اشتراک گذاری این مطلب


موضوع اول
پیتزا لپ لپ
موضوع اول
پیتزا لپ لپ

نظرات 

 
0 # Mahdi Aghaee 06 آبان 1393 ساعت 16:04
فقط ملی پوشان
پاسخ | پاسخ به همراه نقل قول | نقل قول
 

افزودن نظر


محل کنونی شما جداول لیگ ها جدول رده بندی لیگ دسته دوم فوتبال کشور